Zabij mnie znów - Rachel Abbott

Raz na pewien czas lubię przeczytać tego typu książkę. Z pewnością zapomnę o niej szybko, ale lektura dostarczyła mi wiele przyjemności.
Pierwszych dwieście stron przeczytałam jednym tchem zapominając o całym świecie. Później pojawiło się trochę nieścisłości i zbyt prostych rozwiązań, więc zabawa nie była już tak przednia, jednak całość w dalszym ciągu była przyjemna w odbiorze. Dreszczyk emocji i kilka miłych wieczornych chwil przed snem- cóż więcej wymagać?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

PODZIĘKOWANIA !

Morderstwa w Somerset - Anthony Horowitz

REPORTAŻ : Głośnik w głowie - Aneta Pawłowska-Krać. Opinia Marii

Żądło - Paul Murray

Naznaczony - Robert Galbraith

Tańczące filiżanki - Natasza Socha

Kwadrans - Emilia Kiereś

Enola Holmes. Tom 3. Sprawa złowieszczych bukietów - Nancy Springer

Nasze niebo - Sylwia Kubik

Miedziany listek - Emilia Kiereś