Pracownia dobrych myśli - Magdalena Witkiewicz

Bardzo ciepła, dość zabawna książka na małe życiowe smuteczki.Moim zdaniem autorka inspirowała się Małgorzatą Musierowicz (sławetna próba ucieczki Kłamczuchy przez niewielkie okienko oraz Genowefa-Sztompke), ale może to tylko moje wrażenie? Całość czyta się przyjemne, egzystencja ludzka w mgnieniu oka wydaje się przyjemniejsza i lżejsza. Oczywiście, wszyscy żyli w tej historii długo i szczęśliwie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Naznaczony - Robert Galbraith

Kwadrans - Emilia Kiereś

DJ Bambi - Olafsdottir Ava Audur

Miedziany listek - Emilia Kiereś

Enola Holmes. Tom 3. Sprawa złowieszczych bukietów - Nancy Springer

Nasze niebo - Sylwia Kubik

Żądło - Paul Murray

Dziewczyna z jeziora - Joanna Parasiewicz

Sztorm - Daria Kaszubowska / SAGA KASZUBSKA tom. 1

PODZIĘKOWANIA !